ביטוחי הבריאות בצל הרפורמה | כנס בריאות מדנס

למעלה מ- 200 מעסיקים בחברות גדולות, נטלו חלק בכנס השנתי של סוכנות הביטוח מדנס שהתקיים ביום 24.6.2014 ב"וילה – גן אורנים" בתל אביב.

 

כנס 'ביטוחי הבריאות בצל הרפורמה' הינו כנס ראשון מסוגו בתחום הבריאות והוא יועד למעסיקים אשר רואים לנגד עיניהם את טובת עובדיהם, בד בבד עם טובת הארגון.


הכנס, בהפקה ובניהול תוכן של עדיף כנסים, יועד למעסיקים המנהלים למעלה מ-100 עובדים, אשר בקשו להכיר טוב יותר את תחום ביטוחי הבריאות והסיעוד, ובמיוחד את יתרונות הביטוחים הקולקטיביים ביחס לביטוחי הפרט.


הדגש בכנס היה על פרקטיקה יישומית: מהם הנושאים אותם יש לבחון בבואכם לרכוש ביטוחי בריאות קבוצתי וכיצד ניתן להשיג יותר בבואכם לרכוש ביטוח כזה בעבור עובדיכם.


בכנס לקחו חלק מיטב המומחים בתחום הבריאות ובהם רן רזניק, כתב ופרשן לענייני בריאות, ישראל היום; פרופ' יהושע )שוקי( שמר, יו"ר אסותא מרכזים רפואיים; ד"ר ערן הלפרן, מנהל המרכז הרפואי רבין; עו"ד רבקה אדלין, האחראית על תחום הביטוח בלשכת עורכי הדין בישראל; עו"ד יואל ליפשיץ, לשעבר סמנכ"ל הפיקוח על קופות החולים; וזאב וומברנד, מנכ"ל קופת חולים מאוחדת; ועוד.

 

 

המלצות

עדיף כנסים היקרים, רציתי להודות לכם מכל הלב על כנס מדהים. עופר, הארגון, החשיבה על כל פרט היתה מושלמת, ורן, ההנחייה שלך היתה מאתגרת וקלעה בול למטרות. מקווה שנהפוך את הכנס למסורת ואראה אתכם בכל הכנסים הבאים שלנו.  חיבוק ונשיקה, חנה "

חנה הולצשטיין סמנכ"ל ומנהלת חטיבת בריאות, מדנס סוכנות לביטוח 

" לצוות המדהים של עדיף תודה ענקית על הכנס המוצלח. היה תענוג לעבוד אתכם החל משלב ההכנה ועד ליום המחרת. המקצועיות ללא פשרות, היעילות, הזריזות והיצירתיות תרמו להצלחתו הרבה של הכנס.  בטוחה ששיתוף הפעולה ביננו ימשיך לעוד כנסים רבים "

אלה מאיר, מנהלת שיווק ופיתוח עסקי ,מדנס סוכנות לביטוח

כל הזכויות שמורות לעדיף כנסים מבית עדיף תקשורת בע"מ.
ליצירת קשר ניתן להשאיר פרטים, לפנות בטלפון: 03-9076007, או במייל info@adif-knasim.co.il