ועידת הסוכנים והיועצים ה- 7

למעלה מ-1,000 איש השתתפו בוועידת הסוכנים והיועצים ה-7 של עדיף, בשיתוף המסלול האקדמי המכללה למינהל, שעמדה בסימן חיזוק הידע המקצועי בקרב סוכני הביטוח, היועצים הפנסיוניים ויועצי ההשקעות. הוועידה שהתקיימה ביום ד' 9.7.2013,  כינסה תחת קורת גג אחת את ראשי הענף לשורה של הרצאות ופאנלים במתכונת של יום עיון מקצועי, במטרה לאפשר לכלל הסוכנים והיועצים הפעילים בענף להתעדכן וללמוד על השינויים בשוק.

 

קהל המשתתפים נרשם לוועידה באמצעות אתר ייעודי, ובחר את ההרצאות אותן היה מעוניין לשמוע. הקהל הגדול לקח חלק ב-17 הרצאות ו-4 רבי שיח שהתקיימו במקביל בשישה אולמות שונים, הכוללים למעלה מ-40 דוברים מבכירי האקדמיה, התעשייה והפעילים בתחום.

 

את הוועידה פתחה ׳כוורת מומחים׳, פרויקט ייחודי מסוגו במסגרתו ניתנה למשתתפי הוועידה הזדמנות למפגש ׳אחד על אחד׳ עם אנשי מקצוע המובילים בתחומם. במליאת הפתיחה הרצו של שרון קורן, מנכ״לית Swiftness, בנוגע למסלקה הפנסיונית שיצאה לדרך, וכן ניר בן שמש, מנהל מחלקת סוכנים ויועצים באגף שוק ההון.

 

בהמשך נערכו במקביל 17 הרצאות וארבעה רבי שיח במגוון תחומים ונושאים העומדים על סדר היום בתחומי ההפצה והמוצר, רגולציה וחקיקה, ומתן כלים לסוכן וליועץ.

 

הפאנל המרכזי שנעל את הוועידה עסק בנושא החינוך הפיננסי ומעורבות הציבור בשיח הכלכלי. בדיון השתתפו פרופ' עודד שריג, הממונה על שוק ההון, הביטוח והחיסכון; רמי לוי, בעלים ומנכ"ל שיווק השקמה; רון גוטלר, יו"ר דירקטוריון המכללה למינהל; גיל גרשלר, ראש התמחות מימון בבית הספר לכלכלה במכללה ושלמה מעוז הנמנה על חברי הסגל בבית הספר לכלכלה. את הפאנל הקדימו פרופ' יוג'ין קנדל, ראש המועצה הלאומית לכלכלה; פרופ' זאב נוימן, נשיא המכללה; פרופ' יצחק זילכה, דיקאן בית הספר לכלכלה; ועופר נוריאל, עורך ראשי בעדיף, שהעניק אות הוקרה לח"כ הרב יצחק כהן, יו"ר ועדת המשנה של ועדת הכספים לשוק ההון, ביטוח וחיסכון בכנסת, על תרומתו הרבה לענף הפנסיה והביטוח בתום כהונתו כסגן שר האוצר.

מן העיתונות:

לתוכנית הוועידה - לחץ כאן

 

כל הזכויות שמורות לעדיף כנסים מבית עדיף תקשורת בע"מ.
ליצירת קשר ניתן להשאיר פרטים, לפנות בטלפון: 03-9076007, או במייל info@adif-knasim.co.il