ועידת הסוכנים והיועצים ה-10

שוק הביטוח והפנסיה חשוף מזה שנים לתהפוכות רבות, המשפיעות הן על מבנה המוצר הביטוחי והן על עתידם של ערוצי ההפצה: סוכני הביטוח והיועצים הפנסיונים. 
הענף הפנסיוני מחפש מנועי צמיחה חדשים וסוכני הביטוח אמורים להמציא את עצמם מחדש. הירידה במרווחים ובדמי הניהול, לצד הכרסום בעמלות, הקדמה הטכנולוגית והתפתחות ההפצה הישירה, מחזקים את הצורך של הסוכנים לתור אחר אפיקי צמיחה נוספים. 
נוכח אתגרים אלו מתפתחת בעת הזו ההבנה כי סוכן הביטוח נדרש להתאים את עצמו לעידן החדש. כדי להגדיל את מקורות ההכנסה נדרש סוכן הביטוח להרחיב את פעילותו המסורתית כמנהל עסקי לתחומים משיקים נוספים שיכולים להניב עבורו אפיק רווחי נוסף. 

כ-970 סוכני ביטוח ויועצים פנסיוניים השתתפו בוועידת הסוכנים והיועצים ה-10 של עדיף, בשיתוף המסלול האקדמי המכללה למינהל. הוועידה מיצבה עצמה במהלך השנים האחרונות כוועידה השנתית המובילה בתחום החיסכון הפנסיוני, המהווה זירת מפגש בין מגוון היצרנים לערוצי ההפצה. 
הוועידה שמקיימת עדיף, נערכת בשיתוף עם בית הספר לכלכלה של המסלול האקדמי המכללה למינהל ומכנסת את הפעילים בענף הביטוח והפנסיה ליום גדוש בידע, תוך הקניית כלים מקצועיים לצורך התמודדות עם השוק המשתנה. הוועידה כוללת כוורת מומחים וסדנאות מקצועיות, בנוסף להרצאות ורבי השיח שיערכו במסלולים נפרדים ומגוונים.
במהלך היום התקיימו במקביל כ-40 הרצאות של טובי המומחים, בהם בכירי הענף, אנשי אקדמיה, רגולציה ואנשי ציבור.

תמונות מהכנס

כל הזכויות שמורות לעדיף כנסים מבית עדיף תקשורת בע"מ.
ליצירת קשר ניתן להשאיר פרטים, לפנות בטלפון: 03-9076007, או במייל info@adif-knasim.co.il