כנס המעסיקים ה-6 בתחום הפנסיה והעבודה

הרפורמות שמקדם אגף שוק ההון בשנה האחרונה הרחיבו באופן משמעותי את האחריות המוטלת על מגזר המעסיקים והפכו אותו למרכזי עוד יותר בשוק הפנסיוני.

למעלה מ-500 איש השתתפו בכנס המעסיקים ה-6 של עדיף, בשיתוף התאחדות התעשיינים ואיגוד לשכות המסחר, שנערך בלאונרדו סיטי טאואר ברמת גן.

במהלך הכנס שמעו המשתתפים הרצאות ורבי שיח אשר עסקו בהשפעתן של הרפורמות הדרמטיות, דוגמת חובת הדיווח על ההפקדות הפנסיוניות והגדל שיעורן, רפורמת קרן ברירת המחדל והפרדת התפעול מהשיווק על המגזר העסקי.

ראשי ארגוני המעסיקים, בהם נשיא איגוד לשכות המסחר עו"ד אוריאל לין ומנכ"ל התאחדות התעשיינים יהודה (יודק'ה) שגב, ובכירי ענף הביטוח העלו בכנס טענות כלפי דרכי החקיקה והיישום המונהגים על ידי אגף שוק ההון במשרד האוצר, בעוד נציגי הרגולטור, הסגנים הבכירים לממונה הראל שרעבי ויואב גפני, הסבירו את המניעים שהביאו את האגף לבצע את הרפורמות המשמעותיות.

לאורך יום הכנס נהנו המשתתפים ממפגשי אחד על אחד עם מומחי מכללת עדיף, בין היתר בנושאי ייעוץ ומיסוי פנסיוני, ביטוח לאומי ויחסי עבודה וכן ניתוח פעילות בנקאית ואשראי.

הכנס נחתם בארוחת צהריים עשירה שהתקיימה במרפסת אולם הכנסים.

לרגל הכנס הפיקה עדיף תקשורת מהדורה דיגיטלית של מגזין עדיף עם תכנים העוסקים בנושאי הכנס. ההרצאות ורבי השיח סוקרו במלואן והופיעו בעיתון עדיף ובאתר עדיף תקשורת.

תמונות מהכנס

כל הזכויות שמורות לעדיף כנסים מבית עדיף תקשורת בע"מ.
ליצירת קשר ניתן להשאיר פרטים, לפנות בטלפון: 03-9076007, או במייל info@adif-knasim.co.il