כנס חולון לעסקים קטנים ובינוניים

למעלה מ-360 בעלי עסקים, נטלו חלק בכנס חולון לעסקים קטנים ובינוניים שהתקיים ביום ב' 6.7.2015 במידטק חולון, במעמד ראש העיר מוטי ששון וח"כ אלי כהן, חבר ועדת הכספים של הכנסת ותושב חולון.

 

הכנס שאורגן על עיריית חולון ומט"י ובהפקת חברת עדיף כנסים, מבית עדיף תקשורת, הפגיש את בעלי העסקים עם טובי המומחים שהעניקו להם מגוון כלים לתנופה עסקית.

 

מאות עסקים קטנים נסגרים מדי שנה, הסיבות לכך הן רבות, ניהול כושל, שיווק לא נכון או מחנק כלכלי, כדי לנסות לסייע לעסקים בחולון, יזמו העירייה ומט"י את כנס חולון לעסקים קטנים ובינוניים. הכנס נתן מענה לשאלות רבות אשר על סדר יומם של בעלי העסקים אשר יצאו בסופו של יום גדוש הרצאות עם ארגז כלים אותו יישמו בעסקיהם.

 

ראשון הדוברים בכנס, היה מוטי ששון, ראש עיריית חולון, אשר ברך את בעלי העסקים בעיר, וציין כי העירייה מכירה בחשיבות ובנחיצות העסקים הקטנים והבינוניים בעיר.

 

ח"כ אלי כהן, איש מפלגת כולנו, אשר נולד, גדל וגר בחולון, חבר ועדת הכספים של הכנסת ומיועד לעמוד בראש ועדת הרפורמות, סקר את ההצעות והתחומים בהן הוא מתכוון לטפל במהלך הקדנציה. 

כהן זכה לתשואות מהקהל כאשר ציין את הצעת החוק אותה הוא מוביל בעניין דמי אבטלה לעצמאים. הוא הביע תקווה שהצעה זו כמו הצעות אחרות אותן הניח על שולחן הכנסת, יתקבלו ויביאו בשורה למשק.

 

חיים כץ, ראש מינהל התעשייה והמסחר בעיריית חולון, סקר את הפיתוח הנרחב בתחום העסקים בעיר ועמד השינוי שעובר איזור התעשייה. כץ הדגיש את מיקומה האסטרטגי של העיר, החולשת על צירים ראשיים ואת פתיחתו של מחלף חולון מזרח, אשר הקפיצו בצורה משמעותית את הביקוש של עסקים ויזמים לפעול בחולון. אריה מליניאק, לשעבר מאמן נבחרת ישראל בכדורסל וכיום בעל חברה לאימון עסקי, העניק למשתתפים שורה ארוכה של טיפים מניסיונו הרב. שושי גל, מומחית לסמול טוק ונטוורקינג, העניקה הרצאה עשירה בכלים יישומיים להצלחה בעולם מרושת ומקושר. גל ציינה את חשיבות השיחה, הדיבור, יצירת הקשר, כאשר המוטו הוא "בכל התקהלות טמונה הזדמנות". בין היתר עמדה גל על השאלות - איך מייצרים "קליק" בשניות הראשונות, איך ממנפים הכרות להתחברות ולשותפות, על מה מדברים וממה נזהרים ועוד.

 

רובנו מכירים את אחת הדרכים היותר משמעותיות של המדינה לתמוך בעסקים ובפיתוח עסקי - הקרנות לעסקים.  אולם לרובנו לא ברור בדיוק איך לעשות זאת. אילו כלים עומדים לרשות בעל עסק? איך מתכוננים מראש לניהול נושא המימון והאשראי? האם באמת חייבים סיוע מקצועי? על השאלות הללו ואחרות, השיבו חברי פאנל האשראי בהנחייתו של רו"ח נעם בכר, מנכ"ל מינוף1, ובהשתתפותם של  צבי כהן, מנהל מחלקת קרנות לעסקים - בנק מרכנתיל, שחר מזרחי, מנכ"ל אינווסטנט, רו"ח רותם זילברמן, מומחה לניהול פיננסי בעסקים ומיכה אבני, מנכ"ל פנינסולה.

 

שרי זאבי, מנכ"ל 669 – היחידה למינוף עסקי, נשאה הרצאה מעניינת שהביאה גם מניסיונה האישי, על הדרך להצלחה בעסקים. לדבריה, הדרך להצלחה קלה הרבה יותר ממה שנדמה, "אז למה בעצם רק 20% מהעסקים עושים את זה נכון? מה מעכב אותנו? איפה באמת נמצא הכסף בעסקים?". בני חזן, מנכ"ל מט"י חולון - מרכז לטיפוח יזמות עסקית, סקר את הפעילות המגוונת שהוא מוביל למען בעלי העסקים בעיר.

 

פאנל מומחים מעניין במיוחד עסק במגמות החדשות בתחום השיווק הדיגיטלי, בגורמים המשפיעים על בעלי העסקים המפרסמים, ואיך זה משפיע על אפקטיביות הפרסום בערוצים השונים. וכן בשאלה מהן הרשתות החברתיות המתאימות לבעלי עסקים? מה אפשר, רצוי ומותר לפרסם ברשתות החברתיות?. את הפאנל הנחה רונן מאיר, מומחה לשיווק דיגיטלי, איש חברת עדיף תקשורת, והשתתפו בו, יובל גור, מנהל שיווק אינטרנט ועסקים קטנים בבזק בינלאומי, לירון מור, מומחית לשיווק באמצעות וידאו באינטרנט, נטע דורון, מתמחה ביח"צ לעסקים באמצעות רשתות חברתיות; מרצה באוניברסיטת אריאל.

 

את הכנס הנחתה בחן רב, גלי שמיר, מנחת פורום נשות העסקים במחלקה לקידום מעמד האישה בעיריית חולון.

 

במסגרת הכנס, אותו הפיקה "עדיף כנסים", מבית עדיף תקשורת, התקיימה תערוכה מקצועית, בה הציגו גופים ובתי עסק מסחריים מגוון שירותים ותכנים, נוסף על הטבות ייחודיות ובלעדיות שהעניקו לבאי הכנס.

 

בין נותני החסות לכנס, בנק מרכנתיל, בזק בינלאומי, רב מסר, לובינסקי – MG , אינווסטנט, פנינסולה,  רימקס אווניו, עזריאלי חולון ועוד.

תמונות מהכנס

וידיאו והרצאות הכנס

 

מצגות הכנס

בני חזן, מנכ"ל מט"י חולון - מרכז לטיפוח יזמות עסקית

שושי גל, מומחית לסמול טוק ונטוורקינג

יובל גור, מנהל שיווק אינטרנט ועסקים קטנים בבזק בינלאומי

 

תודות ורשמים

ברצוני להודות לכם על היוזמה והביצוע של כנס חולון לעסקים

קטנים ובינוניים.

הכנס אורגן על ידכם במקצועיות וביסודיות רבה.

הושקעה חשיבה בתכני הכנס, שהיו עדכניים וענייניים לקהל המטרה. ניהול הכנס היה איכותי ומקצועי.

התערבותכם המהירה לפיתרון כל סוגייה שהתעוררה , ראוייה להערכה.

שיתוף הפעולה עם גורמי הכנס השונים נוהל על ידכם בנחישות וברגישות, כדי לתת מקום של כבוד לכל אחד משותפי הכנס.

נציגי עיריית חולון הביעו בפני את הערכתם הרבה לכנס.

רבים ממשתתפי הכנס, הודו לנו על הכנס האיכותי והמקצועי וביקשו לארגן מידי פעם כנסים מקצועיים בנושאים שונים ליזמים ובעלי עסקים.

 

בני חזן

מנכ"ל מ.ט.י חולון - מרכז לטיפוח יזמות עסקית

לצוות עדיף כנסים,

אני רוצה להודות לכם על האירוע המכובד, מאורגן, מעניין, ביותר

תודה על העבודה הקשה שקדמה לכנס המוצלח.

 

ציפי שוסטר

רכזת תעשייה ומסחר

עיריית חולון

 לעדיף כנסים,

היה חשוב לי  לכתוב לכם ולפרגן על הכנס שארגנתם  למט"י חולון. הגעתי לכנס סקפטית, לא ציפיתי להרבה, ויצאתי ממנו בהתרוממות רוח! היה כנס מרתק ומלמד שלשם שינוי לא השתעממתי בו לרגע

המשיכו כך!

 

רו"ח אורית מסילתי  

עדיף כנסים,

 

אני מברכת על כנס העסקים שהתקיים אתמול במדיטק בחולון בשיתוף פעולה עם עיריית חולון

הארגון היה מעולה, בחירת המרצים מצוינת

לכל הדעות, היה בוקר מעניין עם תכנים בעלי ערך מוסף לכל בעל/ת עסק!!

תודה אישית לך על הפתיחות והנכונות לתת במה לפורום נשות העסקים שפועל בחסות עיריית חולון

מאחלת שנמשיך לעבוד בשיתוף פעולה

 

רמה אליקים

יועצת לקידום מעמד האישה

עיריית חולון

כל הזכויות שמורות לעדיף כנסים מבית עדיף תקשורת בע"מ.
ליצירת קשר ניתן להשאיר פרטים, לפנות בטלפון: 03-9076007, או במייל info@adif-knasim.co.il