כנס ראשון לציון לעסקים קטנים ובינוניים

למעלה מ-400 בעלי עסקים מראשון לציון, לקחו חלק בכנס ראשון לציון לקידום עסקים קטנים ובינוניים שהתקיים ביום ב' 11.11.2015 בהיכל התרבות ראשון לציון, במעמד ראש העיר דב צור, ח"כ אורן חזן, סגן יו"ר הכנסת, ויצחק אבשלומוב, חבר המועצה מחזיק תיק העסקים.

 

הכנס שאורגן על ידי עיריית ראשל"צ ומיז"מ, ובהפקת חברת עדיף כנסים, מבית עדיף תקשורת, הפגיש את בעלי העסקים עם טובי המומחים שהעניקו להם מגוון כלים לתנופה עסקית.

 

מאות עסקים קטנים נסגרים מדי שנה, הסיבות לכך הן רבות, ניהול כושל, שיווק לא נכון או מחנק כלכלי, כדי לנסות לסייע לעסקים בעיר, יזמו העירייה ומיז"מ את כנס ראשון לציון לקידום עסקים קטנים ובינוניים. הכנס נתן מענה לשאלות רבות אשר על סדר יומם של בעלי העסקים אשר יצאו בסופו של יום גדוש הרצאות עם ארגז כלים אותו יישמו בעסקיהם.

 

הכנס כלל הרצאות ופאנלים עם טובי המומחים במגוון נושאים העומדים על סדר היום של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, בהם: פתרונות אשראי - מגוון האפשרויות למימון העסק, גיוס אשראי והעשרה פיננסית, אסטרטגיות ודרכי פעולה להגדלת מאגר הלקוחות, חדשנות בשיווק - כלים רב ערוציים לניהול העסק ושימוש ברשתות חברתיות, רגולציה - ממשל, רשות מקומית ועסקים הקטנים, ונושאים נוספים.

 

דב צור, ראש ראשון לציון שפתח את הכנס, עמד בדבריו על ההשקעה הרבה בפיתוח העיר ותנופה הבניה בתחום העסקים. ח"כ אורן חזן, סגן יו"ר הכנסת דיבר על מספר חקיקות שהוא מקדם בין היתר חקיקה בעניין חופשת לידה לעצמאיות, כדי שיקבלו סכום קבוע לבעלות עסקים יולדות, "שכל אחת שיוצאת לחופשת לידה יהיה תשלום שמצד אחד תוכל להפעיל את העסק ומצד שני תוכל לנהל חיי משפחה תקינים". יצחק אבשלומוב, חבר מועצת העיר, מחזיק תיק קידום העסקים, הרוח החיה מאחורי הכנס המוצלח, ברך את הנוכחים וסיפר על הפעילות הרבה של העירייה ומיז"מ, למען העסקים בעיר.

 

אריה מליניאק, לשעבר מאמן נבחרת ישראל בכדורסל וכיום בעל חברה לאימון עסקי, העניק לקהל שורה של טיפים מעשיים להצלחה אישית ועסקית, שוש גל, מומחית לסמול טוק ונטוורקינג, דיברה בהרצאה מעניינת ביותר, על חשיבותה של השיחה הקצרה בין אנשים. לדבריה "חיוך הוא הקו העקום היחיד שיכול ליישר כמעט כל דבר בחיים". אלון רז, מנכ"ל החטיבה העסקית, זאפ גרופ, העניק הרצאה מרתקת בעניין המכירות באינטרנט. רו"ח רותם זילברמן, יועץ פיננסי לעסקים, דיבר על החשיבות של המעקב אחר תזרים המזומנים של העסק והבקרה הקבועה. יוסי נבו, מנכ"ל דף הזהב ושירות 2144 נשא הרצאה באשר לשירותי המכירות העתידיות לעסקים, וסוכן הביטוח יוסי סיוון, דיבר על ההחלטות הנכונות בקבלת ההחלטות בנושא פנסיה וביטוח. קובי חיון, מאמן עסקי, מחברת תות תקשורת ותוצאות הוביל פאנל מעניין במיוחד בנושא שיווק רב ערוצי. בפאנל השתתפו יובל גור, מנהל שיווק אינטרנט ועסקים קטנים, בזק בינלאומי, משה חרלופסקי, מנכ"ל עסקים עושים עסקים, נטע דורון, מתמחה ביח"צ לעסקים באמצעות רשתות חברתיות; מרצה באוניברסיטת אריאל. פאנל מעניין אחר בנושא אשראי לעסקים, בהנחיית רו"ח נעם בכר, מנכ"ל מינוף1, הפגיש את נורית כהן, מנהלת תחום – בנקאות קמעונאית, בנק הפועלים, רוברט פינקס, מנהל מעוף ראשל"צ ושחר מזרחי, מנכ"ל אינווסטנט, על ההנחיה ניצחה בחן רב נעמי זלצינגר, מנכ"ל היתרון היחסי.

 

במסגרת הכנס אותו מפיקה "עדיף כנסים", מבית עדיף תקשורת, התקיימה תערוכה מקצועית, בה הציגו גופים ובתי עסק מסחריים מגוון שירותים ותכנים, נוסף על הטבות ייחודיות ובלעדיות לבאי הכנס

 

תמונות מהכנס

 

וידיאו מהכנס

 

מצגות הכנס

יובל גור, מנהל שיווק אינטרנט ועסקים קטנים בבזק בינלאומי

שושי גל, מומחית לסמול טוק ונטוורקינג

כל הזכויות שמורות לעדיף כנסים מבית עדיף תקשורת בע"מ.
ליצירת קשר ניתן להשאיר פרטים, לפנות בטלפון: 03-9076007, או במייל info@adif-knasim.co.il