לראשונה בישראל!

כל החידושים העולמיים בתחום הפיטנס נפגשים בכנס מקצועי אחד

מקצוענים בפיטנס? כנס חובה לכל מדריך!

נבחרת הכנס

למי מיועד הכנס?

לכלל המאמנים והמדריכים שעוסקים בהדרכת פיטנס.

מה בכנס? 

   - הכרת שיטות האימון החדשות שפרצו בסערה לישראל.

   - הרצאות וסדנאות מקצועיות למדריכים ומאמנים.

   - מפגש עם שיטות אימון שפותחו בארץ ע"י מיטב המאמנים והמדריכים בתחום הפיטנס.

   - תערוכת מציגים ודוכני מכירה.

מאמנים ומדריכים - את הכנס הזה אסור לכם להחמיץ!

יום שישי, 9.9.2016, בשעה 8:00-16:00, בבית דני בתל אביב

סדנאות

שיטות אימון עם קטלבלס

יתרונות של אימון קטלבלס- טכניקות הנפה שונות: השפעתן של שיטות אימון עיקריות עם קטלבלס על הגוף ועל כלל מרכיבי הכושר, מבוא לעולם של קטלבל ספורט תחרותי ורקע היסטורי.

מיכאל ליסיצ'קין, בעל מועדון Power Bells ברעננה, פעמיים אלוף אירופה בהנפת קטלבלס, 6 פעמים אלוף ישראל, המחזיק בשיאי ישראל בכל התרגילים התחרותיים בקטלבל ספורט. בעבר מאמן ראשי של נבחרת ישראל בקטלבל ספורט ואחד ממייסדי הפדרציה הישראלית לקטלבל ספורט.

קרוספיט

סדנה המותאמת לעולם הכושר ומתמקדת בטכניקות מעולם הרמת המשקולות ושיטות אימון מעולם הקרוספיט.

הסדנה כוללת תרגילי יסוד וכמובן תרגול מעשי. סדנה חובה לכל מאמן כושר.

עומרי פלד, ממייסדי הקרוספיט בישראל ובעל מועדון קרוספיט הרצליה.

מייסד משחקי ה-RFA המהווים את אליפות ישראל בכושר מאז שנת 2011.

פונקציונלי מדרגה

שיטה המשלבת את תרגילי החיזוק הפונקציונאלי עם טכניקות הלימוד של המדרגה, ליצירת full body workout בדופק גבוה לאורך כל השיעור, על מנת להשיג אימון המשפר את כל מרכיבי הכושר הגופני: סבולת לב ריאה, כוח, כוח מתפרץ, שיווי משקל, קואורדינציה ועבודה של דיוק בטווחי תנועה מלאים. 
בסדנה נכיר את  התרגילים, הרצפים השונים, התבניות המוזיקליות, ונלמד כיצד להעביר שיעור מסוג זה למתאמנים את ברמות השונות.

גל ארגלזי, בעלת תואר שני M.Ed בחינוך לפעילות גופנית ובריאות מטעם מכללת סמינר הקיבוצים. 
יוצרת ומפתחת מובילה בעולם התנועה, ראש תחום אירובי בקמפוס שיאים להכשרת מדריכים מטעם אוניברסיטת תל אביב, מדריכת סטודיו מובילה במועדונים רבים בארץ ומדריכה מבוקשת בכנסים והשתלמויות בארץ.

סדנת לאפות לאימונים אישיים

בסדנא זו תקבלו כלים רבים וחשובים ביותר שיעזרו לכם לשלב קיקבוקס ואיגרוף באימונים האישיים.
נלמד קומבינציות מובנות וקבועות שיאפשרו לכם להתחיל לעבוד כבר מהיום שאחרי ולהמשיך להתקדם ולהתפתח בתחום זה בהמשך הדרך.
כלי אדיר לעולם האימונים האישיים למאמני כושר בתחומים השונים
שימו לב,  חובה להצטייד בכפפות אגרוף.

יניב ליברמן, מומחה כושר ואומנויות לחימה, לשעבר מאמן נבחרת ישראל ובעל דרגת דאן 5 בקראטה.
יניב הינו יזם כנס הקיקבוקס הישראלי וכנס החדשנות בפיטנס.
ממייסדי הפדרציה הישראלית לקיקבוקס ומדריך מבוקש ברשתות הכושר הגדולות וכן בכנסים והשתלמויות ברחבי הארץ.

שיטת TBM מבית MAYMOR.TV 

שיטה המשלבת אלמנטים מעולם הכושר עם אלמנטים מעולם הריקוד. 
מעולם הכושר נבצע סקווטים, דד ליפטים וברפיז, נעלה דופק, נזיע ונרגיש בעיקר את שרירי הרגליים והישבן, אך עם זאת מדובר באימון טוטאל באדי מעולה לחיטוב הגוף הנשי ושריפת שומנים מוגברת. 
מעולם הריקוד נכיר תנועות וטכניקות שונות בהנעת האגן הנקראות טוורקינג. 

מאי מור, בוגרת תואר ראשון בחינוך גופני ממכללת זינמן שבוינגייט ועוסקת בתחום כבר 13 שנים. 
מייסדת אתר WWW.MAYMOR.TV ובו תכנית טלוויזיה אינטרנטית על כושר בריאות ולייפסטייל.

מתחם SURFSET

"סרף סט", היא שיטת אימון חדשה המדמה גלישה על גלשן גלים, לשריפה מוגברת של קלוריות ושומן תוך כדי חיטוב הגוף. והכל במקסימום הנאה! ממש כמו תחושה של גלישה בים הפתוח. בואו לחוות את שיטת האימון המתקדמת ותרומתה הרבה לעולם הכושר.

רוני דואני, מאסטרית השיטה, יבאה את סרף סט לישראל יחד עם שותפה למייזם,

איתי תורג'מן, איש מרתון וגולש מושבע, שניהם חיים ונושמים ספורט ועל כן החליטו לעלות את בשורת הסרף סט לישראל.

 HIIT TABATA

אל תישארו מאחור!! שיטות האימון שכובשות את העולם בסדנא ייחודית- מהמדע אל השטח.
בסדנה תלמדו את עקרונות האימון - בניית מערך - ביצוע, כיצד לשלבם בתוך האימון, דרגות קושי ויתרונות כלים אלה לאנשי מקצוע.

עומר רוזנברג, הינו יזם ומפתח בתחומי הכושר השונים. בעלים של מועדון הכושר NEXT FITNESS המתמחה בשיטות אימון ייחודיות מהמתקדמות בעולם. עו"ד בהשכלתו, יזם את כנס הקיקבוקס הישראלי וכנס החדשנות בפיטנס, ועוסק מדי יום בהכשרת מדריכים בעולם הפיטנס.

Kangoo Power

חושבים שכבר ניסתם הכל?! עוד לא ראיתם כלום!!!
סדנת Kangoo Power מתמקדת בלימוד ותרגול באמצעות נעלי Kangoo Power הייחודיות, באמצעותן ניתן לעבוד על כוח מתפרץ, עבודה אירובית ואנאירובית, וכמובן אנרגיות מחשמלות תוך שמירה והגנה על מפרקי הגוף. 

ליזה חזן, יבואנית Kangoo Jumps  בלעדית בישראל, פרזנטורית ומאמנת בינלאומית, בעלת ניסיון של יותר מעשור בעולם הספורט, מורה ומרצה בכנסים בארץ ובחו"ל .

The Art Of Mobility Combination

אימון אינטגרטיבי, מודרני, המשכלל יכולות, תנועות משתנות ומורכבות, הוספת מקצב ודגש על כוח, שיווי משקל וכו'. הסדנה כוללת העמקה והבנה של הגוף והתנועה והעברת אין סוף רעיונות.
בין הנושאים: יישום תנועתיות, ריכוך והארכה – דגשים, דקויות ותיקון טעויות נפוצות. יצירת  אימון זורם, איכותי עם המון נשמה... נטעם מכל העולמות (יוגה פילאטיס מחול ותנועה, שיטת מרתה גראם..)
והתוצאה: מנח מוביל למנח.... נתבל רגש... נשריש נשמה...מוסיקה שחודרת ללב...וניצור חוויה.

קרן דור, רקדנית לשעבר, בעלת תואר ראשון במחול B.ED . יוצרת בתחומי התנועה השונים והסמיכה מאות מדריכים בישראל. קרן הינה מורה מבוקשת בהשתלמויות וכנסים ברחבי הארץ ובעלת יכולות גופניות יוצאות דופן.

פיטסקייט

FITSKATE - שיטת האימון אשר פותחה כאן אצלנו בישראל, על ידי אריקה גרינשפן, ובימים אלה חוצה גבולות לאירופה וארה"ב. סדנאת מאסטר קלאס ייחודית שתפנה למדריכים מעולם הכושר והתנועה, מאפשרת נגיעה בכלי אימון חדשני ופורץ גבולות.
במהלך הסדנא חווים אימון משקל גוף קלאסי באמצעות הסקייטבורד בלבד ובשינויי עצימויות עם דפקים משתנים. אימון מיוחד אשר ניתן לקיימו בשיעורים אישיים וקבוצתיים כאחד. בקורס נלמד את כללי הבטיחות של האימון, כיצד להרכיב אימון, ולהתאים לקהל מתאמנים משתנה וברמות שונות.

אריקה גרינשפן, מפתחת אימון FITSKATE אימון כושר ייחודי באמצעות סקייטבורד. מכשירה מדריכים בשיטת האימון. בוגרת תואר בחינוך גופני B.Ed מטעם וינגייט, זוכה בתחרות מיס פיטנס 2015, רצה מרתון, מדריכת כושר, אירובי, עיצוב,, TRX  ספינינג, פילאטיס וקיקבוקס.מנהלת ומדריכה בסטודיו קונספט רמת פולג נתניה.

היכרות עם FLEXI-BAR  ו- XCO-TRAINER

Oscillating & Proprioceptive Reactive Impact Training


היכונו לאימון העלית הסוחף והמאתגר שלא חוויתם מעולם. האימונים עם flexi-bar  ו- trainer-XCO יגרמו לשרירים שלכם לעבוד ב -33% יותר ממשקולת רגילה, האימונים מאתגרים ומעצימים כל תרגיל. באמצעותם ניתן להגיע לשרירים שלא ניתן להגיע באימון המסורתי, וגורמים להתחדשות וחיזוק רקמות החיבור. 
תתכוננו להיחשף לכלים שיתנו לכם את המענה לעולם השיקומי ולעולם הכושר.


!We Belong To Something New 


האביזרים מגיעים מהאוניברסיטה הטכנולוגית - מינכן גרמניה. תורת האימון מאחורי פיתוח האביזרים היא בעלת תוכן ועומק מדעי ומחקרי רב, וידועה מאוד בעולם הפיזיותרפיה והאימון האולימפי הבינלאומי.

שגית לב ארי, מאסטרית בלעדית בישראל מטעם Flexi-sports ltd germany . הוכשרה והוסמכה בגרמניה, מורה בכירה לפילאטיס, אימון פונקציונאלי, מדריכה לג'יירוקינסיס, יוגה, ובעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת חיפה. מטפלת בשיטה ייחודית המשלבת גוף, נפש, רוח. 15 שנות ניסיון באימון, הדרכה, סדנאות, קורסים והכשרות.

עדי כהנן, מדריכת כושר בכירה, מאמנת למעלה מ-7 שנים. כתבת הכושר של מאקו בריאות, במדור  "הכל זז". מאמנת ומורה בכירה ל-FLEXI-BAR ו- XCO מתמחה בתחום האימון הפונקציונאלי,TRX,HIIT ועוד... מדריכת פילאטיס מזרן ומכשירים, נשים בהריון ולאחר לידה, גיל הזהב, כאב ופתלוגיות, בעיות ברכיים ויציבה נכונה. בנוסף מוסמכת בתזונה נטורופתית.

סופלס– נדב מאירסון וצוות זאוס 

שיטת האימון הייחודית של חברת סופלס מציגה רפרטואר תרגילים באמצעות ציוד ייחודי בפיתוח החברה. בואו להכיר כלים חדשים וציוד מהמתקדם בעולם, לגוון אימוני הכושר השונים.
חברת סופלס (SUPLES Ltd). מייצרת שיטות אימון ייחודיות המתאימות למאמנים, ספורטאים וחובבי הכושר, על ידי מוצרים ייחודיים המשפרים ביצועים ספציפיים של כח ואימונים משולבים העובדים על כל מרכיבי הכושר הגופני.

איוון איוונוב, הממציא והמייסד של החברה, בא מעולם ההאבקות ובילה שנים רבות בתחרויות, כמאמן ומתאמן. המטרה שהביאה אותו ליזום ולפתח את הרעיונות והציוד היא - שיפור התוצאות! 
השאיפה שלו לשמור על כושר ובריאות מובילה אותו להיות יצירתי ולהביא לחידושים באימונים, לא רק בתחום ההאבקות האולימפית ברמה העולמית, אלא גם בתחום הבריאות, הפיטנס והכושר הכללי.

נדב מאירסון, דאן 3 בקראטה, ממייסדי הפדרציה הישראלית לקיקבוקס, ממנהלי רשת זאוס.
פאנליסט קבוע בתוכניות בוקר בטלוויזיה.

מיה תדהר, המנהלת המקצועית של רשת זאוס והמדריכה הראשית של סופלס וג'אסט פיט בישראל, מטפלת בשיטת ה"טריגר פויינטס".

צוות זאוס קלאבס, יעביר אימון הכירות של שעה וחצי עם השק הבולגרי, הרצועות האלסטיות - H.I.R.T.S, וכדור הפיט בול המיוחד של סופלס, על ידי תחנות. אימון פונקציונאלי, מאתגר ואינטנסיבי במיוחד. 

לחברי הסדנא תינתן 15% הנחה לרכישת ציוד מבית סופלס

 
 
 

הרצאות

שאלות ותשובות על צריכת חלבון וקפאין בקרב העוסקים בפעילות גופנית

בהרצאה יעלו לדיון שאלות שונות העוסקות בנושא חלבונים וצריכת קפאין בקרב מתאמנים, ותינתן תשובה מדעית לכל שאלה.

גיא שלמון, דיאטן קליני וספורט, איש חינוך גופני ופיסיולוג. מרצה בסגל הוראה של הכשרת דיאטנים קלינים, ומסמיך מאמנים בתחום חדר כושר.
חבר בפורום תזונת ספורט של עמותת הדיאטנים בישראל, מופיע רבות בתקשורת בטלוויזיה, ברדיו ובעיתונים. נחשב לאחד ממשפיעי דעת הקהל בתחום התזונה והכושר.

מקומה של פעילות גופנית בטיפול בעודף משקל והשמנה

ההרצאה תעסוק בנושאים הבאים:פעילות גופנית אירובית והשפעה על ירידה במשקל, מקומם והשפעתם של אימוני הכוח  על ירידה במשקל וחילוף חומרים.           
היחס הנכון בין אימון כח לאירובי והקשר שלהם לחיטוב: ירידה איכותית מול ירידה כמותית, אימון  HIIT מול אימון רגיל, המלצות פרקטיות, הרצאת חובה לכל איש מקצוע.

יאיר להב, בעל תארים בתזונה קלינית מהפקולטה ברחובות של האוניברסיטה העברית, בפיזיולוגיה של המאמץ מטעם אוניברסיטת תל אביב ובחינוך גופני מטעם המכללה שבווינגייט. שימש כיועץ במחלקה לרפואת ספורט וכראש תחום תזונה ותחום הכשרת מדריכי כושר בביה"ס למאמנים שבוינגייט.
חבר בעמותת הדיאטנים ומשמש כמרצה בכנסים בתחומי התזונה, תוספים, השמנה ואימון גופני. התמחותו של יאיר בתזונה ופעילות גופנית הפכו אותו למרצה מוביל בכנסים תוכניות טלוויזיה ותוכניות רדיו.

טכניקת הריצה

עולם הריצה מתפתח רבות בשנים האחרונות, והריצה הינה כלי בסיסי הניתן  לשילוב בתוכניות הכושר השונות ובעבודה עם מתאמנים.
בהרצאה יידונו השאלות : מהן תבניות ריצה? מהי טכניקת ריצה יעילה? מהם ההבדלים בין טכניקות הריצה? כיצד ניתן לשפר את הטכניקה? ויוצג בנק תרגילי ריצה.

רן אלתרמן, מאמן ראשי ובעלים של קבוצת הריצה והטריאתלון "אלתרמנס". עוסק בספורט הטריאתלון מזה 23 שנים, מתוכן 13 שנים כספורטאי מקצוען, אלוף ישראל בטריאתלון במשך 11 שנים ברציפות 2001-2011 (ביחד עם דן אלתרמן, אחיו התאום).

להתמיד באימונים ולהצליח בחיים!

הרצאה מיוחדת לקהל המאמנים / בעלי מועדונים.

ההרצאה תעסוק בשאלות: כיצד מייצרים התמדה באימונים לאורך זמן? ואיך התמדה באימונים מובילה להצלחה בחיים? איך אנחנו כבעלי סטודיו/חדר כושר/מאמנים פרטיים, מעוררים את המוטיבציה אצל המתאמנים שלנו וגורמים להם להתמיד, לראות תוצאות ולהצליח בכל מקום בחיים. על הספורט כמטאפורה להצלחה בחיים. הרצאה עם כלים פרקטיים ומיוחדים להעצמת המתאמנים ולשיפור חווית הלקוח. 

שי אלנקרי, יזם בתחום הכושר בהווה, מאמן כושר בעבר. פריק של ספורט ברמה היומיומית, חי ונושם את עולם הכושר בישראל מזה 15 שנה. מייסד אתר וקהילת כושר ישראל, מנכ"ל רשת קונספט, (סטודיו בוטיק לאימוני כושר פונקציונאליים וייחודיים).  

איך הקמנו חברה וגייסנו 4 מליון דולר ממשקיעים עם מצגת בלבד

בני שביב, הוא יזם ומנכ״ל fitness22, חברת אפליקציות כושר מצליחה עם יותר מ-30 מיליון לקוחות ברחבי העולם.   Fitness22 מתמקדת באפליקציות שעוזרות לאנשים להיכנס ולהישאר בכושר ולחיות אורח חיים בריא.  במצגת זו בני יספר איך הקים את הסטארט-אפ הקודם שלו, 

גייס כספים ממשקיעים מקצועיים,למרות שכל מה שהיה לו זה רק רעיון, ולא מוצר, מה השלבים והתהליך שעבר על מנת להוכיח למשקיעים, ללקוחות פוטנציאלים, ולעצמו שהרעיון יעבוד, וכיצד גם אתם יכולים לעשות זאת .

Fitness Jobs - כללים לקידום אישי לאנשי כושר וספורט

הרצאה מלאה

ענף הכושר והספורט חווה עלייה מתמדת בשנים האחרונות בישראל. מגוון הפעילויות המוצעות ללקוחות גדל בהתמדה ורמת התחרות בענף נמצאת בשיא חדש.
לשם כך נדרשים אנשי הכושר והספורט לסט כלים וכישורים 

משלימים מעבר לידע ולניסיון המקצועי הנרכש בתחום העיסוק שלהם.
בין אם מדובר במנהל מועדון כושר או אם מדובר במאמן כושר אישי - כולם מחפשים:
יותר מתעניינים בשירות שלהם, יותר לקוחות פעילים, יותר הזדמנויות לפיתוח אישי ומקצועי, יותר הכנסות מפעילויות אלו, יותר שביעות רצון ונאמנות לקוח ואם אפשר - במינימום זמן עבודה. 
במסגרת ההרצאה יוענקו כלים וטיפים בנושאי שיווק, מיתוג, מדיה חברתית, מכירות, שימור לקוחות, ראיון עבודה, ניצול ממשקים, מדדי הצלחה ועוד.
בסיום ההרצאה אמור כל משתתף לצאת עם ארגז כלים מלא יותר בדרך להצלחה בקידום אישי בתחומי הכושר והספורט.

נועם קפלן, תואר ראשון במנהל עסקים ושיווק, תואר שני ביעוץ ופיתוח ארגוני, בעלים משותף Fitness Jobs גיוס והשמה לתחומי הכושר והספורט. בעל ניסיון עשיר בתכנון, הקמה וניהול מועדוני בריאות וכושר ברשתות ובמועדונים פרטיים. ניהול מועדוני כושר בין היתר ברשת Go Active, רשת Swift, רשת Life And Fitness, מועדוןSix Pack ועוד.

 

 כרטיסים

הבהרה

במידה ומותקן אצלך תוסף לחסימת חלונות קופצים יש לבטלו באתר זה כדי לאפשר הזמנת כרטיס לכנס.

על כל משתתף למלא הצהרת בריאות ולבחור את השיעורים שבהם הוא רוצה להשתתף - לכן ניתן לרכוש כרטיס בודד בכל פעם בלבד.

מספר הכרטיסים בכל קטגוריה ולכל סדנא מוגבל ונתון לשיקולי ההפקה.

מדיניות ביטולים

תוך 14 יום מיום הרכישה - החזר כספי מלא בקיזוז 20 ₪, בגין עמלת דמי ביטול.
מהיום ה-15 מהרכישה ועד חודש לפני האירוע תגבה עמלת דמי ביטול בגובה של 50% מהמחיר ששולם.
במקרה של ביטול כרטיס 30 יום ממועד האירוע - לא יינתן החזר כספי.

 

 

צור קשר

הכנס יתקיים בבית דני בתל אביב.

איילון דרום: למגיעים מכיוון צפון יש לעלות ביציאת לה גרדיה ולקחת רמזור שמאלי.

איילון צפון: למגיעים מכיוון דרום לעלות בלה גרדיה,

לפנות ימינה, לחצות את הגשר ולפנות ברמזור ראשון שוב ימינה לשדרת המעפילים

* דרכי ההגעה המפורטים הינם לפי מרכז קהילתי בית דני

יש לכם שאלה על הכנס?

אני עומדים לרשותכם בכל עת.

מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

 

נותני חסות

כנס החדשנות בפיטנס 2016 נערך בהפקת 'עדיף כנסים' וביוזמת עומר רוזנברג ויניב ליברמן