לקבלת פרטים אודות עמדות רישום לכנס שלך
או צלצל 03-9076007
שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך

שירותי תוכן

הוספת ערך מקצועי לכנס: החל מבניית הקונספט, איתור והכנת המרצים, דרך בחינת המצגות וטיובן, והכנת חוברת מקצועית הכוללת את תקצירי ההרצאות כדי שבאי הכנס ייהנו מאיכות מקצועית גבוהה.

תיעוד וסיקור

הפקת ערך נוסף בזמן הכנס ולאחריו: תיעוד בזמן אמת של ההרצאות, צילום סטילס ווידאו, הפקת קליפ הכנס והכנת מהדורה מיוחדת שתסכם את הכנס

פרסום ויח"צ

הכנת ובניית מיילים ומודעות לפרסום ושימוש במערך התקשורת של עדיף לקידום הכנס שלך

Please reload

עמדות רישום ותגים לכנסים

הפקת תגי שם ושרוכים ממותגים לכנסים ואירועים מכל סוג וגודל.

 

עמדות רישום ותגי שם עם זיהוי אישי הם שירות הכרחי בכנסים עסקיים. עמדות הרישום משמשות כעמדות קבלת הלקוח ומעניקות לו יחס אישי בהגעתו לכנס.תגי ההרשמה מונפקים לפי רשימת מוזמנים מוכנה מראש עם הפרטים הנחוצים. הפרטים המופיעים על גבי התגים הינם לפי בקשתך. תגי השם ממותגים לפי הכנס שלך ובהתאם לבחירתך. לתגי השם הממותגים ניתן לצרף גם שרוכים ממותגים עם לוגו הכנס או החברה.

 

במרבית הכנסים עמדות ההרשמה פעילות בזמן קבלת הפנים בה מתאפשר למשתתפי הכנס לקיים מינגלינג, תנאי הכרחי להצלחת הכנס וזמן בו בעל האירוע יכול לקבל את המשתתפים ולשוחח עימם. עמדות ההרשמה יכולות להיות פעילות עד סיום הכנס, לטובת מאחרים, זאת לשיקול דעתו של בעל האירוע.

 

בעזרת עמדות ההרשמה הממוחשבות יכול בעל האירוע לקבל מידע אודות כמות הנרשמים במהלך הכנס ובסיומו של הכנס. כמו כן, ניתן לרשום נרשמים חדשים, שאינם מופיעים ברשימת המוזמנים המקורית, בזמן הכנס ולהנפיק להם תגי שם במקום. עמדות ההרשמה יכולות לספק מידע על כמות הנרשמים שהגיעו בפועל וכך לתכנן את מקומות הישיבה.כל כניסה מתועדת במערכת, כך שניתן לקבל מידע על הגעת מרצים ואורחי כבוד – דבר שיכול עזור להתנהלות נכונה ותקינה של הכנס ויאפשר לבעל האירוע לעמוד בלוח הזמנים המתוכנן.

 

צוות דיילי הרישום של עדיף כנסים מאייש את  עמדות ההרשמה הממוחשבות ביום הכנס ומקבל את פניהם של משתתפי הכנס. צוות זה הינו מקצועי ומתורגל בשירות אמין, נעים ומהיר. צוות זה. הצוות מיומן בהקלדה מהירה, קבלת פנים אדיבה ומתורגל בטיפול בבעיות ובקשות מיוחדות כך שמשתתפי הכנס לא יתעכבו בכניסתם לכנס. לכל צוות דיילים מתלווה צוות טכני שכולל כוח אדם מקצועי, בעל ציוד ויכולות לייצר פתרונות גמישים ויעילים לצרכים מיוחדים.

אתר הרשמה ממותג לכנס

את תגי הרישום ניתן להנפיק על פי רשימת משתתפים שסופקה טרום האירוע או דרך  רישום און-לין באינטרנט באתר הרשמה ייעודי לכנס וממותג על פי רצון בעל האירוע. אתר ההרשמה יהיה זמין להרשמה תקופת מה לפני האירוע בזמן שיקבע על ידי בעל האירוע.  

 

באתר ההרשמה יוכלו כל הנרשמים לכנס ולהירשם עצמאית בחינם או בתשלום לפי בחירתך (ניתן לקבוע גם מספר מחירים לכרטיסים שונים והנחות לפי סוג הנרשמים). באתר ההרשמה ניתן לחייב כרטיסי אשראי, להוציא אישורי תשלום וחשבוניות, הכל לפי בניה מותאמת אישית לבעל האירוע וצרכיו.

 

רשימת הנרשמים, פרטיהם והיסטוריית ההרשמה זמינה לך בכל רגע נתון שתחפוץ, לפני, תוך כדי האירוע ולאחריו. מידע זה מאפשר מתן שרות והתייחסות ספציפית לכל נרשם וכן אפשרות לקיים תקשורת שוטפת עם הנרשמים לאירוע.


 

כל הזכויות שמורות לעדיף כנסים מבית עדיף תקשורת בע"מ.
ליצירת קשר ניתן להשאיר פרטים, לפנות בטלפון: 03-9076007, או במייל info@adif-knasim.co.il