ממשקל של 130 ק"ג לרץ מרתון

שלומי הרט, שעבר ניתוח לקיצור קיבה לאחר שהגיע למשקל 130 קילו, התחיל לרוץ מרתון באופן קבוע וכיום הוא מנטור מצליח. נפגשנו עם שלומי הרט על מנת לשמוע מקרוב מה סוד ההצלחה שלו, וכיצד הוא הצליח לעשות זאת. כתבה שבריא לכם לקרוא. 

 

ספר לנו על עצמך?

אני שלומי בן 52 נשוי באושר לאורית, ואנו הורים ל- 3 ילדים. בתאריך ה - 2.06.2012, עשיתי את המהלך הכי חשוב בחיי: עליתי על שולחן הניתוחים ועשיתי ניתוח שרוול. באותו הרגע, בהחלטה אינטואיטיבית, החלטתי להרדים את שלומי הישן עם הרחמים העצמאיים, הכעסים והטינות, ולהתעורר שלומי חדש: בריא, מאושר וספורטאי.

 

שלומי הרט

מנטור קבוצת התמיכה להגשים את החלום

 

 

כתבות נוספות

עשרת הדברים שצריך לדעת לפני ניתוח בריאטרי

עיצוב הגוף לאחר ניתוח בריאטרי והורדת משקל

Please reload

כיצד התחלת לעסוק בספורט?

עוד בבית חולים התחלתי לעשות הליכות, ושם החלטתי להפוך את זה לדרך חיים. לאחר 8 חודשים רצתי בפעם הראשונה בחיי 10 ק"מ במרוץ תל אביב, עם עוד כ- 30אלף איש, כשווה בין שווים. המרוץ היה מרגש, בתחילתו התחלתי לבכות ועלו לי כל תמונות הילדות כשצחקו עלי והעליבו אותי מאוד על היותי שמן. אחרי 200 מטר זה התחלף בדמעות של אושר. בגיל 50 איפה אני...ואיפה כל אלה שצחקו עלי. מאז אני לא מפסיק, רץ בכל מרוץ בארץ, חוויתי עשרות מרוצים- והשיא: שנה וחצי מיום הניתוח הפכתי לאיש מרתון, רצתי 42.2 ק"מ.

 

כיצד אתה "מתחזק" את עצמך ביום יום?

הקפתי את עצמי במאות חברים "משורוולים", מצליחנים שביחד כמשורוולים אנחנו צועדים במסע ארוך-ארוך אל האושר. התהליך הוא מרתק והמסע מלהיב! אומנם מנתחים את הבטן, אבל השינוי האמיתי והגדול הוא ללא ספק בראש, אני לא אותו שלומי. הפסקתי לרצות את האחרים, התחלתי לאהוב את עצמי, ולשים את עצמי במרכז. אני ניצחתי ובענק.

 

כיצד אתה מסייע לאחרים?

היום אני המנטור של קבוצת התמיכה הכי גדולה בארץ למנותחים בריאטרים:"להגשים את החלום". אצלנו הסיסמה היא: "העולם מריע למעשים ולא לדיבורים" וזו לא רק סיסמה על הקיר! אנחנו עושים והמון ולכן עם תוצאות לא מתווכחים:אני ניראה רזה! אני מרגיש רזה! אני חושב רזה!

 

מה הטיפ שלך לאנשים לפני ואחרי ניתוח?

אני ההוכחה שאפשר לעשות שינוי אמיתי אחרי הניתוח. קיצרו לי את הקיבה, ואני דאגתי לשנות את הראש. זה בהחלט אפשרי. קחו את הניתוח כקרש קפיצה אל עבר חיים טובים יותר! זכרו - הניתוח הוא לא מקל קסמים! אולי במקרה הטוב מקל הליכה. קיבלנו במתנה תקופה יחסית קצרה של חצי שנה עד שנה,שבה אנחנו לא רעבים, והקיבה קטנה. לאחר מכן, ה"קרנבל"- מסתיים! מי שלא יעשה שינוי משמעותי בהרגליו ובחייו ובאישיותו- יחזור להיות שמן.

 

גם את שלומי הרט תוכלו לפגוש בכנס השנתי להשמנת יתר ולאורח חיים בריא.

לפרטים נוספים

יום ו', 22.1.2016 | 8:00 - 13:30

גני התערוכה, תל אביב

כל הזכויות שמורות לעדיף כנסים מבית עדיף תקשורת בע"מ.
ליצירת קשר ניתן להשאיר פרטים, לפנות בטלפון: 03-9076007, או במייל info@adif-knasim.co.il