ועידת עדיף ה- 13

כמעט 1000 סוכני ביטוח, יועצים פנסיונים, אנשי שוק ההון ופעילים בתחום השתתפות בוועידת עדיף -13 שהתקיימה לאורך יומיים באווניו, קרית שדה התעופה. את המשתתפים הרבים קדמה תערוכה גדולה של מציגים רבים, חברות ביטוח וחברות מסחריות שונות אשר הציגו את שירותיהם לבאי הוועידה. לאורך 13 שנות קיומה, מיצבה ועידת עדיף את עצמה כוועידה המקצועית המרכזית של תעשיית הביטוח והחיסכון ארוך הטווח, אשר מידי שנה משתתפים בה בכירי הענף. 


כבכל שנה, משמשת הוועידה כזירת המפגש השנתי של הפעילים בענף. הוועידה מעניקה במה לקולות המייצגים את התעשייה. משתתפיה נהנים מאירוע חברתי ומחגיגה של תכנים, המהווים הן סיכום של השנה שהייתה והן ברומטר הצופה את פני השנה הקרובה - השינויים, המגמות והנושאים שיעמדו על הפרק בשוק הסוער בו אנו פועלים. 

ערב הפתיחה נערך ביום ב', 9 בדצמבר, במהלכו התקיימו קבלת פנים וקוקטייל חגיגי בהשתתפות מנכ"לים וחברי הנהלה בחברות ביטוח, בתי השקעות ובנקים, סוכני ביטוח בכירים, אנשי אקדמיה ואורחים מכובדים נוספים.

בחלקו השני של ערב הפתיחה התקיים טקס נבחרי 2013 של עיתונאי הביטוח והפיננסים, שנערך גם השנה בשיתוף משרד רו"ח דלויט בריטמן אלמגור זהר. והתקיים טקס הוקרה למר קלמן שחם, ממייסדי בית ההשקעות אלטשולר שחם.

הוועידה ה- 13 הנה והתקיימו בה מספר הרצאות מושבים, ובהם: אסטרטגיה, המוצר הפנסיוני, שיווק והפצה, טכנולוגיה, רגולציה והשנה גם Family Office.

 

ביום הדיונים שנערך למחרת, בסימן 'שוק פנסיוני בנקודת מפנה' התקיימו דיונים במתכונת של רבי-שיח, הרצאות וזרקורים והשתתפו בהם מקבלי החלטות, אנשי אקדמיה ומומחים בכירים בשוק החיסכון הפנסיוני.

המשתתפים בוועידה נהנו מאירוע חברתי ומחגיגה של תכנים, המהווים הן סיכום של השנה שהייתה - והן ברומטר הצופה את פני השנה הקרובה.

תוכנית הכנס - לחץ לצפייה​​​​

מן העיתונות:
כתבה מתוך "פורטל עדיף" - לחץ לצפייה

 

כל הזכויות שמורות לעדיף כנסים מבית עדיף תקשורת בע"מ.
ליצירת קשר ניתן להשאיר פרטים, לפנות בטלפון: 03-9076007, או במייל info@adif-knasim.co.il